lfa
18 دی 1401 - 13:55

۲۷۲ جشنواره ورزش همگانی در آذربایجان شرقی برگزار شد

تبریز-معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از اجرای هزار و ۷۹ برنامه در راستای توسعه ورزش همگانی طی ۹ ماه سالجاری در استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جواد امان زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، از دیگر برنامه‌های اجرا شده در ۹ ماه گذشته به برگزاری ۴۳ عنوان مسابقه همگانی استانی، ۵۲۳ عنوان مسابقه همگانی شهرستانی، ۲۷۲ مورد جشنواره ورزش همگانی، ۸۵۹ مورد همایش ورزش همگانی و ۲۷۶ ایستگاه ورزش همگانی اشاره کرد.

وی اظهار کرد: جهش قابل ملاحظه‌ای در اجرای این نوع برنامه‌ها پس از پایان همه گیری کرونا در استان صورت گرفته و گروه توسعه ورزش همگانی استان اقدامات قابل قبولی در این راستا انجام داده است.

امان زاده به برنامه‌های پیش بینی شده گروه توسعه ورزش همگانی برای سه ماهه پایانی سال جاری اشاره کرد و افزود: با توجه به شرایط جوی حاکم بر استان، برنامه‌هایی در جهت فرهنگسازی توسعه ورزش همگانی همچون سمینار آموزشی، میزگرد، تولیدات رسانه‌ای، نمایشگاه‌های عمومی و تخصصی در این مدت اجرایی می‌شوند.

وی از همکاری هیأت‌های ورزشی در اجرای برنامه‌های ورزشی همگانی قدردانی و بر توسعه بیش از پیش این نوع برنامه‌های ورزشی در استان تاکید کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 962930